Nasz zespół

Team Member mgr Katarzyna Żurek Założycielka, kosmetolog
Team Member
mgr Katarzyna Żurek
Założycielka, kosmetolog

Marzenie o  perfekcyjnym gabinecie zrodził się już w podstawówce, a nieustanne poszerzanie umiejętności i kształcenie w zakresie kosmetologii pozwoliło osiągnąć ten cel. Kasia prowadzi szkolenia stylizacji paznokci oraz jest specjalistą z zakresu kosmetologii estetycznej. Wyróżnia ją wysokie poczucie estetyki oraz minimalizm. Prywatnie interesuje się aranżacją wnętrz, zwierzętami, a w wolnej chwili oddaje się pasji tworzenia ceramiki. 

Team Member Oliwia Kosmetolog, stylistka paznokci i podolog
Team Member
Oliwia
Kosmetolog, stylistka paznokci i podolog

Swoje praktyki w zawodzie rozpoczęła już jako nastolatka. Jej przygoda zaczęła się od stylizacją paznokci, ale w 2018 roku odkryła, że jej największą pasją jest wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych.🧖‍♀️ Specjalizuje się w peelingach chemicznych, mezoterapii igłowej i masażu liftingującym Kobido. Zabiegi upiększające to również jej konik. Jeśli marzysz o perfekcyjnej laminacji rzęs oraz  idealnie podkreślonych brwiach to dobrze trafiłaś. Prywatnie, mimo, że kosmetologią interesuje się również po pracy, to zawsze znajdzie czas na długi spacer z psem, chwilę dla siebie przy rękodziele i wizytę we włoskiej knajpce😊

Team Member Daria Styliska paznokci, artystka ds. zdobień
Team Member
Daria
Styliska paznokci, artystka ds. zdobień

Mistrzyni przedłużania i zdobień . Jeśli kochasz długie paznokcie, kolorowy french i wzorki to dobrze trafiłaś 🫢  Interesuje się trendami i modą. Zwraca uwagę na wszystko co estetyczne i przykuwa wzrok- a to przekłada na wciąż to nowe pomysły w stylizacji paznokci 💅  Prywatnie studentka architektury na wydziale Politechniki wrocławskiej.

Team Member Oliwka makijażystka
Team Member
Oliwka
makijażystka

Jest certyfikowaną makijażystką z ponad 5-letnim doświadczeniem w branży. Wyróżnia ją niezwykła staranność i wysokie poczucie estetyki. Pracuje na sprawdzonych produktach marek premium, co zapewnia niezwykłą trwałość makijażu. U Oliwki wykonasz makijaż dzienny, okolicznościowy i ślubny, a także skorzystasz z indywidualnych lekcji makijażu, które pozwolą Ci nauczyć się wykonywać makijaż dopasowany do swoich potrzeb.

Our Products

All our products are cruelty-free, it’s a category containing all cosmetics that have not been tested on animals. Each cosmetic is subject to strict control by independent inspection bodies chosen by the Coalition for Consumer Information in Cosmetics (CCIC), which is an NGO founded by 8 international animal protection groups such as: American Anti-Vivisection Society, Animal Alliance of Canada, Doris Day Animal League, etc.